fbpx
Події
Не артисти крадуть у дітей: Комаровський заступився за шоумена Зеленського

Педіатр і телеведучий Євген Комаровський заступився за шоумена Володимира Зеленського, який нещодавно записав жоpстке відеозвернення до Служби безпеки України через заборону на в’їзд у країну зірці “Сватів” Федору Добронравову.

Ведучий підтримав Володимира Зеленського і жорстко розкритикував людей, яким не сподобалося звернення шоумена до СБУ. Про це йдеться в записі на його сторінці у соціальній мережі Facebook, передає Gazeta.ua

“Як же ви дістали, моралізатори хpiнові. Тисячі злодюг, бандитів, брехунів, маніпуляторів, професійних розпалювачів нeнaвисті між людьми, реальних вбuвць, продажних “оборонців права” – все це для вас не воpоги. Вороги у вас артисти. Адже це артисти крадуть у дітей. Це вони голосують за гроші, та ще й чужими картками. Це вони продають місця в тpупі. Це артисти позбавляють oнкoхворих доступу не те що до лікування, а до знеболювальних! Проте, саме полювання на артистів – чудова димова завіса, за якою так зручно ховатися справжнім зрадникам і злодіям”, – пише лікар.

Він вважає, що саме учасники “Кварталу 95” є справжніми патріотами, а не ті люди, які підтримують заборону “Сватів” в Україні.

Читайте також: “Виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі?”,- Ірма Вітовська про заборону в’їзду актору серіалу “Свати”

“Саме ви – реальні патріоти нашої країни. Патріоти, які не торгують патріотизмом. Не дуже у нас всіх багато приводів для гордості, але я пишаюся тим, що знайомий із вами і що живу з вами у нашій улюбленій Україні! Я довго терпів у своїй стрічці Фейсбук професійних торговців патріотизмом і знавців єдино правильного способу мислення, єдино правильної історії, географії, мовознавства. Читав, вивчав. Засмучувався, знову читав, намагався зрозуміти. Зрозумів: це безнадійно. Здоров’я, діти, сім’я, любов, честь, совість, мистецтво – для них порожні слова. Заради божевільних ідей, грошей і влади вони готові розвалити країну. Сперечатися з ними не треба. Їх треба ігнорувати”, – стверджує Комаровський.