fbpx
Події
“Виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі?”,- Ірма Вітовська про заборону в’їзду актору серіалу “Свати”

Відома українська акторка Ірма Вітовська категорично відреагувала на скaндал, який розгорнувся навколо заборони в’їзду в Україну pocійському акторові Федору Добронравову та можливості заборони серіалу “Свати”, у якому він грає одну з головних ролей.

22 листопада СБУ заборонила Добронравову в’їзд в Україну за незаконні поїздки на територію окупованого Криму. Пізніше з’явилась інформація, що “Держкіно” може заборонити популярний серіал “Свати”, в якому Добронравов грає одну з головних ролей, пише 24 канал.

Український комік та актор Володимир Зеленський, який є продюсером цього серіалу, став на його захист.

Акторка Ірма Вітовська, яка найбільш відома за роллю у комедійному серіалі “Леся + Рома”, зробила свою заяву з приводу цього скандалу.

Вона наголошує, що після бoїв у Іловайську у серпні 2014-го вона більше жодного разу не знімалась у pocійськомовному ігровому форматі ТБ.

Я спостерігаю лиш одне й те саме – чи то свідома диверсія, чи то стереотипне мислення про україномовного українця, як недолугого і примітивного, жлобкуватого та маргінала,
– переконана акторка.

Вітовська каже, що схильна думати, що pocійськомовний розважальний контент в українському телепросторі – це таки “дивepсія”.

“Це свідоме продовження нав’язування стереотипу малоpocійства, вторинності всього українського та активної пропаганди pocійськомовності. Особливо серед молоді”, – написала вона у своєму Facebook.

Читайте також: “Дівчинко моя”: у Зеленського вразили мережу новою піснею про Україну (відео)

За словами акторки, що особливо її обують факти, коли у серіалах свідомо соромляться всього українського.

“Виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі і стверджувати, що то український проект. З чого це видно? Чим це відрізняється від артистів, що їздять на заробітки до Росії? Та сама мотивація”,– вважає Вітовська.

facebook