fbpx
Дозвілля
Названо 5 непомітних ознак розриву стосунків

У пошуках чоловіка своєї мрії більшість жінок часто забувають про те, що ідеалу не існує. Вони вдаються до різних методів перевірки партнера, адже хочуть дізнатися одразу – чи варто взагалі продовжувати (або починати) стосунки із цією людиною.

Щоб не розгубитися під час пошуку своєї другої половинки, психологи радять пам’ятати основні ознаки того, що перед вами – не той чоловік:

Образи

Якщо він дозволяє собі принижувати вас у присутності друзів чи рідних – забудьте його номер телефону і його самого. Навіть, якщо потім чоловік слізно просить пробачення – не реагуйте, це звичайна провокація. Подібна ситуація повториться ще неодноразово, пише lifehacker.

Агресія

Трапляються представники сильної статі, які ставлять під сумнів свої добрі наміри – погрожують, ревнують без вагомої на те причини. Такі стосунки зроблять жінку заручницею ситуацію, тому їх краще припинити.

Ігнорування

Якщо вас “карають” у досить дивний спосіб – при найменшій провині (запізнилася додому з вечірки, підморгнула перехожому, не правильно приготувала сніданок і.т.д) – це найбільш розповсюджений вид маніпуляції. Вам доведеться постійно виправдовуватися перед ним за те, у чому ви можете бути не винні.

Дивна поведінка

Якщо чоловік може зникнути на кілька днів, не телефонувати, не писати та взагалі не подавати якихось ознак уваги – кажіть йому “до побачення”.

Вирішує все за вас

Ніколи не радитися з приводу важливих речей – ознака дещо деспотичного характеру та егоїзму. Впевнений у собі чоловік, який поважає вас завжди буде цікавитися точкою зору своєї обраниці.

Читайте також:АСТРОЛОГ СКАЗАЛА, ЩО ЧЕКАЄ НА УКРАЇНЦІВ У 2017

Джерело.

facebook