fbpx
Дозвілля
Астролог сказала, що чекає на українців у 2017

Наступний рік для українців стане набагато успішнішим, аніж 2016.

Україна отримає шанс вийти із затяжної кризи та застою. Про це розповіла астролог із Харкова Олена Максимова.

“До 20 березня доведеться вигрібати проблеми, які накопичилися торік. Багато-хто змушений буде боротися за свою репутацію, пояснювати, де взяли гроші, які задекларували, відчитуватися за нажиті маєтки та автомобілі. До відповідальності будуть притягувати чиновників, суддів, прокурорів. Дехто намагатиметься вирішити проблеми підкупом. Корупція може набути ще більших масштабів”, – прогнозує вона.

Астролог наголосола, що це дуже вдалий час для змін та зрушень.

Якщо цього року нічого не досягнемо, то у 2018 році “потонемо” у корупції, брехні і беззаконні, – зазначила Максимова. – 2017 рік дасть змогу Україні гучно заявити про себе і позитивно засвітитися на міжнародній арені. На нас регулярно звертатимуть увагу світові лідери.

За її словами, МВФ не буде таким щедрим, як раніше.

“Допомоги отримаємо менше, ніж розраховували. Доведеться самим мудрувати, як покращити свою економіки. Частина людей при владі буде замінена. Навесні можливі позачергові вибори до парламенту. Вони підуть державі на користь. Політичні сили можуть мінятися місцями. Ті, хто раніше мав меншість, навпаки набере більше голосів. Почуємо нові імена. Кадрові зміни в уряді потягнуть за собою покращення фінансового становища держави”, – прогнозує астролог.

Читайте також:ЯКІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ ЗНАЙДУТЬ ЛЮБОВ, А ЯКІ ВТРАТЯТЬ У 2017 РОЦІ

Джерело.

facebook