fbpx

Назвали найбагатші країни Європи (інфографіка)

Швейцарська фінансова група Credit Suisse опублікував свій щорічний звіт про матеріальний добробут дорослих громадян різних країн світу. Цей рейтинг не показує рівень багатства держави в цілому, а лише заробітки її жителів як приватних осіб. Всього було зібрано дані про 4,8 млрд осіб, пише maximum.fm

Відповідно, фінансовий звіт за 2017 рік від Credit Suisse вказав на країни, в яких живуть найбагатші європейці.

До першої трійки увійшли Ісландія, Швейцарія та Люксембург.

Для того, щоб визначити рівень багатства, Credit Suisse враховує як фінансові (наприклад, банківські депозити), так і нефінансові активи (наприклад, нерухомість), а також віднімає суму боргу. Якщо активи менші, ніж борг, індекс може бути від’ємним.

Читайте також: “МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ”: СУПРУН ПОВІДОМИЛА ПРО ЗАПУСК МЕДРЕФОРМИ (ВІДЕО)

На наведеній нижче карті показана сума грошей, якою володіє кожен дорослий у тій чи іншій країні. Це середній коефіцієнт: 50% громадян мають більше, 50% – менше.

Одиницею виміру служить 1000 доларів США. Вершину рейтингу зайняли Ісландія ($ 445000), Швейцарія ($ 229000) і Люксембург ($ 168000). В Україні на одного дорослого в середньому припадає лише $ 100.

Індекс країн, відзначених зірочкою, може бути неточним, оскільки Credit Suisse не вдалося зібрати правдиві дані про доходи їхніх громадян.

Для порівняння, в Японії на одного мешканця припадає близько $ 124000, в США – $ 56000, в Китаї – $ 6700, в Бразилії – $ 4600, а в Індії – $ 1300.

Цікаво, що на даний момент людство має 280 трильйонів доларів США. А кількість мільйонерів у світі за останні десять років збільшилася на 8,740 млн.

You cannot copy content of this page