fbpx
Події
Назвали найбагатші країни Європи (інфографіка)

Швейцарська фінансова група Credit Suisse опублікував свій щорічний звіт про матеріальний добробут дорослих громадян різних країн світу. Цей рейтинг не показує рівень багатства держави в цілому, а лише заробітки її жителів як приватних осіб. Всього було зібрано дані про 4,8 млрд осіб, пише maximum.fm

Відповідно, фінансовий звіт за 2017 рік від Credit Suisse вказав на країни, в яких живуть найбагатші європейці.

До першої трійки увійшли Ісландія, Швейцарія та Люксембург.

Для того, щоб визначити рівень багатства, Credit Suisse враховує як фінансові (наприклад, банківські депозити), так і нефінансові активи (наприклад, нерухомість), а також віднімає суму боргу. Якщо активи менші, ніж борг, індекс може бути від’ємним.

Читайте також: “МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ”: СУПРУН ПОВІДОМИЛА ПРО ЗАПУСК МЕДРЕФОРМИ (ВІДЕО)

На наведеній нижче карті показана сума грошей, якою володіє кожен дорослий у тій чи іншій країні. Це середній коефіцієнт: 50% громадян мають більше, 50% – менше.

Одиницею виміру служить 1000 доларів США. Вершину рейтингу зайняли Ісландія ($ 445000), Швейцарія ($ 229000) і Люксембург ($ 168000). В Україні на одного дорослого в середньому припадає лише $ 100.

Індекс країн, відзначених зірочкою, може бути неточним, оскільки Credit Suisse не вдалося зібрати правдиві дані про доходи їхніх громадян.

Для порівняння, в Японії на одного мешканця припадає близько $ 124000, в США – $ 56000, в Китаї – $ 6700, в Бразилії – $ 4600, а в Індії – $ 1300.

Цікаво, що на даний момент людство має 280 трильйонів доларів США. А кількість мільйонерів у світі за останні десять років збільшилася на 8,740 млн.