fbpx

“Ми це зробили”: Супрун повідомила про запуск медреформи (відео)

Медичну реформу повністю підтримала Верховна Рада і вступить у дію у 2018 році.

Про це заявила в Facebook глава МОЗ Уляна Супрун, коментуючи ухвалений Верховною Радою законопроект №7116, який передбачає зміни до Бюджетного кодексу, пише obozrevatel

“Ми це зробили! Медична реформа повністю підтримана Верховною Радою! Законопроект 7116 (той, що був 6604) прийнятий у другому читанні і в цілому! Спасибі всім народним депутатам, які допомогли країні зробити цей історичний крок!”, – написала Супрун.

“Медична реформа починається у 2018 році з корінних змін первинної медичної допомоги. Пацієнти починають обслуговуватися у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, якого вибрали вони.

Читайте також: РЕЗОНАНСНА ДTП ІЗ ЗАЙЦЕВОЮ: ПОВІДОМИЛИ ХОРОШІ НОВИНИ ПРО ПОCТPAЖДАЛУ ДІВЧИНУ (ФОТО)

Медичний заклад, у якому працюють ці лікарі, буде отримувати пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, уклавши з ним договір. А з 2020 року вся система охорони здоров’я перейде на пряму оплату від Національної служби здоров’я України!” – повідомила міністр.

“Далі – підписання законопроектів президентом України Петром Порошенком і продовження великої роботи над втіленням медичної реформи!” – додала вона.

Зазначимо, що прийнятий Верховною Радою законопроект №7116 регулює, зокрема, питання фінансування установ охорони здоров’я.

You cannot copy content of this page