fbpx
Події
Нацрада вимагає вимкнути передавачі двох FM-радіо

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила операторів телекомунікацій, які обслуговують передавачі радіостанцій “Українського медіа холдингу” про анулювання шести ліцензій п’яти радіокомпаній УМХ і необхідність вимкнення їх передавачів у 31 місті України.

Про це під час прес-конференції у Києві 10 жовтня повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, передає 24 канал.

“Вчора я підписав листи. Порівняно із ситуацією з “Радио Вести” (передавачі були вимкнені наступного дня після відмови Нацради в продовженні ліцензій. – ред.) затримка пов’язана з тим, що більшість передавачів УМХ розташовані не на вежах Концерну РРТ, з яким у нас уже налагоджена комунікація в цьому питанні, а на інших об’єктах”,– пояснив голова Нацради.

“Враховуючи, що ми маємо практику, коли наші листи з різних причин не доходять до адресатів, ми зробили рекомендовані листи, і на це пішов час. Ми повідомили суб’єктів, що враховуючи втрату чинності ліцензій на мовлення, просимо вимкнути передавачі і повідомити про це Національну раду”, – цитує Артеменка “Детектор медіа”.

Читайте також: Меладзе покинув Євробачення: названо нового продюсера

Звільнені “УМХ” частоти будуть виставлені на конкурс, проте коли саме це відбудеться, у Нацраді не уточнили.

Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила радіогрупі “Український Медіа Холдинг” у продовженні ліцензій на мовлення низки радіостанцій. Зокрема, йдеться про “Радіо Next”, “Ретро ФМ”, “Авторадіо”, NRJ, які де-факто належать опальному українському олігарху Сергію Курченку.