fbpx

Меладзе покинув Євробачення: названо нового продюсера

Відомий композитор Костянтин Меладзе покинув пост продюсера українського відбору на Євробачення. Про це повідомляє видання “Лайм” з посиланням на СТБ.

Новим музичним продюсером нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс став відомий український продюсер і композитор Руслан Квінта.

Він не буде входити до складу журі українського відбору, а тільки буде допомагати у виборі конкурсантів і з аранжуваннями композицій.

“Я вже 20 років у шоу-бізнесі, 10 з них уважно спостерігаю за цим конкурсом, колись мав до нього відношення як композитора. І мені дуже цікаво взяти участь у відборі представника від України вже в якості музичного продюсера”, – сказав Квінта.

Читайте також: “Коли ми взяли у “ВІА Гру” Надю Мейхер, вона не тільки не вміла співати, вона не могла розмовляти. Тільки рикала, огризалася і плакала”- Меладзе

За словами керівника нацвідбору Наталії Франчук Костянтин Меладзе відмовився від продюсування, так як планує серйозно зайнятися власними проектами.

Імена членів журі невідомі, також невідомо чи буде входити в суддівський склад Меладзе.

Півфінали нацвідбору на Євробачення-2018 заплановані на 10 і 17 лютого наступного року, а фінал, під час якого стане відомо, хто представить нашу країну в Лісабоні (Португалія), відбудеться 24 лютого.

You cannot copy content of this page