fbpx
Авто
Нацполіція пересяде на ЗАЗи

Урочиста церемонія передачі 18 спеціально обладнаних патрульних автомобілів ZAZ Forza і ZAZ Vida представникам Національної Поліції України відбудеться 18 серпня.

Автомобілі випускаються на потужностях Запорізького автозаводу, який входить в структуру корпорації УкрАВТО (належить Таріелу Васадзе). Вперше машини для поліції УкрАвто представило в травні – на Столичному автошоу, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

Нагадаємо, в квітні глава нацполіціі Хатія Деканоїдзе заявила, що на заміну Tоyota Prius (поставлених в Україну Японією, в рамках продажу квот на викиди вуглекислого газу) відомство буде купувати більш підходящі машини. Всього, Японія в рамках Кіотського протоколу передала МВС України близько 1600 автомобілів Toyota Prius з гібридними двигунами.

У липні, Міжвідомчу робочу групу МВС і Мінекології схвалила проект по заміні автопарку української поліції гібридними кроссоверами Mitsubishi Outlander PHEV.

“Панове українські поліцейські! Ви отримаєте 651 новий унікальний сучасний потужний екологічний гібридний кросовер Mitsubishi Outlander PHEV. Народ України сподівається, що ви будете гідні цієї інновації!” – Написав у своєму Facebook глава МВС Арсен Аваков, додавши, що нові машини замінять застарілі ВАЗ і УАЗ.

Читайте також:  За два тижні за зниженою ставкою акцизу в Україну ввезли 562 автомобіля

Джерело.