fbpx
Авто
За два тижні за зниженою ставкою акцизу в Україну ввезли 562 автомобіля

Найбільше автомобілів, на які поширюється преференція з акцизу, було оформлено на Львівській і Івано-Франківській митницях

З початку серпня митне оформлення за зниженими ставками акцизного податку пройшли 562 імпортні автомобілі. Про це заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насиров.

За його словами, найбільше автомобілів, на які поширюється преференція з акцизу, було оформлено на Львівській і Івано-Франківській митницях – 64 і 60 штук відповідно.

Як повідомлялось, з 1 серпня набрав чинності закон про зниження ставки акцизу на вживані транспортні засоби. Відповідний документ народні депутати підтримали 31 травня 227 голосами, президент підписав його 4 липня.

Закон передбачає, що пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, іншими господарськими та цивільно-правовими договорами або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік. При цьому протягом періоду дії Закону (до 31 грудня 2018 року) можливе ввезення на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу.

Читайте також: Український авторинок зростає, як на дріжджах

Джерело.

Related Post

facebook