fbpx

“Настільки пронизала моє серце, що я не могла її не записати”, – Оля Полякова заспівала зворушливу колискову, присвячену українським дітям та їхнім матерям. Відео

Співачка Оля Полякова заспівала зворушливу колискову “Берегиня”, яку присвятила українським дітям, що змушені переживати війну.

“Горніть до себе дітей, якщо маєте таку можливість, обов’язково говоріть із ними про те, що зараз відбувається, знаходьте слова. Співайте їм колискових, якщо вас розділяє відстань.

Коли мені надіслали колискову, яку ви зараз чуєте, вона настільки пронизала моє серце, що я просто не змогла не записати її. Вона викликає образи діточок з усіх куточків держави, що пережили та досі переживають бомбардування у підвалах, просинаються під звуки вибухів, прощаються зі своїми батьками на вокзалах. Але кінцевий сенс пісні в тому, що навіть у найтяжчі миті ми, українці, не втрачаємо надію знову бачити мирне небо, віру в нашу перемогу. Перемога обов’язково буде за нами – немає жодних сумнівів”, – написала співачка.

https://www.youtube.com/watch?v=_pg-WVfs3YI

Відео до колискової зворушило тисячі українців, які залишають свої відгуки на Фейсбук-сторінці співачки.

– Наші невинні дітки мусять пережити цю страшну війну. Дякую вам за гарне виконання.

– Красива колискова, але сльози рікою! Чому ці оченята дітей мають бачити таке горе?

– Дуже шкода, що наші діти зараз проходять через це все. Тільки біль за дітей, за народ, за країну, –  коментують українці зворушливу колискову.

Відомо, що слова до пісні написали Олександр та Ірина Вратарьови, а автором мелодії є український композитор Мирослав Скорик.

You cannot copy content of this page