fbpx
Події
Наслідки тотальної вирубки Карпат: за годину дощу підтоплено ціле село (відео)

На Прикарпатті рятувальники та місцева влада ліквідовують наслідки вчорашньої негоди. Через зливу у гірських районах Франківщини вода вийшла із місцевих потічків та підтопила жилі господарства.

Найбільше дісталося селищу Делятин, Надвірнянського району. Там підтоплено присадибні ділянки з 42 приватними житловими будинками, близько 5,2 га сільськогосподарських угідь та 34 приватні колодязі, а також частково вода вийшла на проїжджу частину дороги Івано-Франківськ – Яремче. До ліквідації наслідків повені довелося залучити рятувальників.

Місцеві жителі кажуть, спочатку почалась сильна гроза із градом, а вже згодом линула вода.

«Затопило всі городи. Йшла сильна злива. Било градом так, що аж в хаті була вода. Ще такої повені за останні 25 років не було», – розповідає пані Марія.

Ще одна жителька пані Ганна каже, що вода почала наступати хвилями просто із лісу.

«У нас тут низинка. Вода поступає у нас зверху, із потічка, з лісів. І на протязі вже 40-ка хвилин у нас тут у всіх було по 2 метри води. Годину потому вода трохи спала. Але вода ще буде стояти на протязі двох тижнів по метрові. Так що це завдало великої шкоди»,- бідкається жінка.

Читайте також: Злива затопила півсела та зупинила рух потягу Львів–Рахів на Прикарпатті

У свою чергу Управління ДСНС в Івано-Франківській області опублікувало фото і відео із наслідками підтоплення, також відео наслідків негоди публікують місцеві жителі.

Джерело.