fbpx
Події
Злива затопила пів-села та зупинила рух потягу Львів–Рахів на Прикарпатті

З підвальних приміщень житлових будинків відкачано близько 300 м/куб. води. 

Після дощу 6 червня в смт. Делятин Надвірнянського району відбувся вихід води за межі їх русел, водами яких було підтоплені присадибні ділянки з 42 приватними житловими будинками (вул. Лесі Українки – 16, вул. 16 липня – 11, вул. Луги – 8, вул. Ковпака — 7), орієнтовно 5,2 га сільськогосподарських угідь та 34 приватні колодязі, а також частково вода вийшла на проїжджу частину дороги Івано-Франківськ – Яремче, пише Фіртка.

Також у зв’язку з підтоплення та замуленням залізно-дорожнього полотна на перегоні Надвірна — Делятин тимчасово було призупинено рух пасажирського поїзду №605 Львів – Рахів.

На щастя, ввечері рівень води самостійно зійшов з автомобільної дороги, о 20.50 год. підрозділами пожежно-рятувальної служби завершено роботи по розбиранню завалу гілок дерев на місцевих потічках, рівень води ввійшов у свої русла. Станом на 23.30 год. пожежно-рятувальними підрозділами відведено воду від житлових будинків, з 6 підвальних приміщень житлових будинків відкачано близько 300 м/куб. води.

На сьогодні, 07.06.2017 заплановано засідання комісії Надвірнянського району по визначенню матеріальних збитків та надання допомоги місцевому населенню.

Читайте також:  На Прикарпатті два автомобілі злетіли з моста (фото)

Джерело.