fbpx

Народні депутати подали до суду на прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

Народні депутати Андрій Деркач, Юрій Одарченко та Валерій Дубіль подали в суд на прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою негайно визначитись з кандидатурою на посаду міністра охорони здоров’я.

Про це розповів народний депутат Андрій Деркач на своїй сторінці в Facebook, пише 24канал

“Разом з колегами-депутатами подали в суд на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем’єра негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров’я України”, – написав Деркач.

Нардеп зазначив, що за півтора року прем’єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра.

Читайте також: ОПРИЛЮДНЕНО НОВІ ТАРИФИ МОБІЛЬНОГО ОПЕРАТОРА “КИЇВСТАР”

“Таким чином, найважливіша сфера, що стосується життя і здоров’я українців, віддано на відкуп людини з невизначеним статусом – в.о. міністра”, – заявив Деркач.

При цьому депутат називає керівництво Супрун у МОЗ нелегітимним і стверджує що вона “наламала багато дров”. Зазначимо, що за період керівництва Супрун МОЗ підготувало грунтовну медичну реформу, однак зараз вона гальмується у Верховній Раді.

Також Деркач додав, що в Україні немає вакцини і сироватки проти cмеpтельно нeбезпeчних хвoроб та “зірвано програму закупівлі ліків за останні три роки”. При цьому, нардеп запевняє, що на це все прем’єр-міністр ніяк не відреагував.

You cannot copy content of this page