fbpx
Без рубрики
“Наречена для тата”: в шоу відбулося чимало важливих і цікавих моментів (фото, відео)

На каналі СТБ вийшов 5 випуск шоу “Наречена для тата”, в якому відбулося чимало важливих і цікавих моментів.

Обозреватель” розповість, як пройшов новий випуск шоу.

Віка і Марат

Після не надто успішного старту Віка вирішила дати другий шанс Марату, а він, у свою чергу, пообіцяв зробити все, щоб здивувати дівчину.

“Є дуже багато прикладів, коли відносини, які важко зароджувалися, до чогось наводять, – поділився думками Марат. – Все вийде, якщо ми удвох будемо намагатися”.

Чоловік приготував для дівчини багато сюрпризів. Одним з них стала гаряча ванна на даху висотки. Правда, все вийшло не так, як очікував Марат. Дівчина назвала його “дельфіном-шuзoфрeніком”, але Марату вдалося вистояти і закінчити вечір на позитиві.

Антон і Ангеліна

Антон і Ангеліна вирішили піти в ігровий центр з Гордієм. Антон сподівався, що вони зможуть посидіти вдвох і поспілкуватися, поки малюк буде грати. Але Ангеліна раз у раз весь час стежила за Гордієм, що трохи збентежило Антона.

Там же у пари відбулася розмова, в якій вони розповіли один одному про своїх колишніх. Антона зачепила ситуація з батьком Гордія, а Ангеліна помітила, що у Антона залишилися ще нез’ясовані моменти з його колишньою дружиною.

Потім Ангеліна вирушила гуляти разом з Ерікою, а Антон залишився вдома з Гордієм. У дівчаток все пройшло чудово: вони пішли в салон краси і відмінно провели там час. А ось Антону було дуже складно знайти спільну мову з Гордієм.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 28 ЛЮТОГО 2018: КOГO ОЧIКУЄ РAДІСНА ЗУСТРІЧ, A ХТO ЗAХОЧЕ ПOЗБУТИСЯ НЕПОТРІБНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Павло і Людмила

Павло зламав мізинець і Люда відправилася з ним до лікаря. У лікарні з’ясувалося, що у чоловіка дiaбет і йому протипоказаний aлкoгoль. Люда вирішила спробувати на нього вплинути.

Увечері за вечерею жінка сказала, що б їй хотілося змінити в їхньому побуті. Павло не сприйняв ці зміни позитивно, але пішов Люді на поступки. Потім мова зайшла про aлкoгoль. Павло відмовляється міняти свої звички, через що Люда пішла, оскільки не готова це терпіти.

Михайло і Юлія

Після cвaрки на ринку Михайло вирішив піти на примирення і приготувати вечерю замість Юлі до приїзду його мами. Пара запросила жінку в гості, щоб помиритися. Але дівчині здалося, що мама Михайла прийшла з абсолютно іншими цілями. Весь вечеря пройшла в неприємній напруженій обстановці.

Юра і Таня

Хлопець вирішив здійснити давню мрію Тані і показати одне з найкрасивіших місць України – дендрологічний парк “Софіївка”. Цілий день Таня, Юра і Юра відпочивали разом.

Таня була в захваті від поведінки Юрія, а на наступний день дівчину чекав незабутній сюрприз – чоловік зізнався їй у коханні. До речі, це перше зізнання на проекті.

Дивитися онлайн 5 випуск “Наречена для тата” від 27.02.18