fbpx

Гороскоп на 28 лютого 2018: кoгo очiкує рaдісна зустріч, a хтo зaхоче пoзбутися непотрібних зв’язків

Астрологи розповіли, як себе треба вести: кого очікує радісна зустріч, а хто захоче позбутися непотрібних зв’язків.

Отже, далі на “Обозревателе” свіжий гороскоп.

Овен

Овни напередодні першого дня весни захочуть закохатися. При цьому, не важливо, який у вас сімейний статус. Головне – вміти зберегти романтичний дух. А ось самотні представники знака всерйоз будуть стурбовані своєю самотністю.

Телець

Тельцям не сидиться на місці, завдяки чому ви встигнете зробити все, що задумали. Вільний час краще присвятити дітям або родичам постарше.

Близнюки

Близнюкам не варто сьогодні впускати в своє серце образи і негатив. Відгородіться від усього, що погано на вас впливає, невидимою стіною, і вам стане легше.

Рaк

Рaків чекає радісна, а головне – несподівана зустріч. Зумійте зробити висновки з ситуації, яка складеться.

Лев

Левам варто сьогодні залишити грандіозні плани і взятися за більш реальний проект, який в результаті принесе вам визнання і успіх.

Діва

Діва сьогодні доведеться позбутися від усього, що вас обтяжує. Відмінний день, щоб викинути сміття і непотрібні речі. Але кардинальних змін вимагає не тільки ваш побут, але і деякі відносини, які давно віджили своє, але ви ніяк не наважуєтеся на важливий крок.

Терези

Терезам не варто сьогодні робити oпeрaції, пов’язані з фінансами і нерухомістю. Вечір краще провести активно: зайнятися спортом або сходити на танці.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні варто побути на самоті, щоб зрозуміти, чого ви хочете від життя. Певна невизначеність заважає вам зробити важливий крок.

Cтрiлець

Cтрiльці сьогодні візьмуть важливе рішення, яке буде продиктовано не розумом, а інтуїцією. Що ж, прийшов час відповідати за свої вчинки.

Козеріг

Для Козерогів сьогоднішній день – чудова нагода відпочити. І нехай зараз лише середина тижня, але ніколи не рано зайнятися тим, що вам подобається.

Водолій

Водоліям не варто планувати важливих справ і доленосних зустрічей на другу половину дня. Увечері ви відчуєте спад енергії, тому захочете побути на самоті.

Риби

Рибам варто сьогодні переглянути свій бюджет і можливо навіть зібрати родинну нараду, щоб вирішити, яку стратегію економії вибрати в майбутньому.

You cannot copy content of this page