fbpx
Події
Нардепа Артеменка використали як ширму, – експерт

“План Артеменка” з врегулювання ситуації в Україні став несподіванкою для українського (і не тільки) політикуму, хоча давно було відомо, що екс-радник Трампа Майкл Флінн, якому передали цей план, активно комунікував з російськими суб’єктами. Тому не дивно, що Флінн міг бути ланкою у донесенні кремлівських забаганок до Трампа.

Про це сайту “24” повідомив політичний аналітик Михайло Басараб, коментуючи план щодо передачі Криму в оренду Росії в обмін на мир на Донбасі.

Експерт нагадує: у співпраці з російськими спецслужбами підозрюється в тому числі, і сумнозвісний політтехнолог Пол Манафорт, якого називають одним із переговірників, через якого умовно “план Артеменка” потрапив до Флінна. За словами Басараба, хоча Манафорта в розпал виборів президента США звільнили з поста керівника штабу Трампа, ні в кого немає сумнівів, що він залишається одним з впливових персонажів у оточенні Трампа.

Експерт зауважує, що яким неймовірним не виглядав би “план Артеменка”, є підстави вважати, що через цілий ланцюг посередників його відправили Трампу з Кремля. Пол Манафорт свого часу працював на Януковича. З ним тісно комунікувала група Льовочкіна. А самого Артеменка певні джерела також пов’язують з Льовочкіном.

З інсайдерських джерел відомо, що Андрій Артеменко пройшов до парламенту за квотою екс-керівника адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна,
– зазначає Михайло Басараб.

В цій ситуації, вважає політолог, Артеменко був використаний як номінальний розробник плану, від імені якого його передали в Білий дім. При цьому Михайло Басараб не виключає, що план насправді міг бути розроблений Сурковим чи аналітиками Льовочкіна.

Читайте також:В УКРАЇНІ НАЗРІВАЄ ЩЕ ОДНА, ПІСЛЯ ДНР І ЛНР, ПРОБЛЕМНА ТЕРИТОРІЯ

Джерело.