fbpx

Нардеп БПП про стрілянину за участю депутата: “Пашинський міг бути під наркотиками”

Народний депутат Сергій Каплін (БПП) оприлюднив у фейсбуці своє звернення до генерального прокурора України Юрію Луценку з приводу розслідування стрілянини за участю нардепа Сергія Пашинського ( “Народний фронт”).

“Вимагаємо негайно розслідувати цю справу. Полювання депутатів на простих людей неприпустима в європейській країні”, – підкреслив Каплін.

За його словами, такими діями Пашинський порушив відразу дві статті кримінального кодексу, зокрема перевищення самооборони і хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї. Причому дивним, за словами Капліна, є ще те, що Пашинський знаходився без охорони, і йому нібито довелося самостійно відбиватися від нападника.

“Я знаю Пашинського років 10 і жодного разу за час двох останніх скликань до ВР я не бачив його без охорони. Повірте, п’яний чоловік вдарити народного депутата, оточеного десятками охоронців в принципі не може”, – вважає Каплін.

Разом з тим, народний депутат висловив думку, що Пашинський міг перебувати під впливом наркотиків або алкоголю.

“Я як людина, яка добре знає Пашинського, можу припустити, що він з великою ймовірністю був п’яний або під наркотиками і сам спровокував конфлікт, а потім і вистрілив в беззбройного громадянина. Тому я звернувся в ГПУ з метою проведення ретельного розслідування цього інциденту”, – сказав Каплін, підкресливши, що ГПУ відновила справи проти Пашинського, пов’язані з убивством людей на Майдані в 2013-2014 роках.

У той же час, за словами спікера поліції Київської області Миколи Жуковича, чоловік, якого поранив Пашинський, раніше мав проблеми з законом. “Наносив людям тілесні ушкодження, і були відкриті по відношенню до нього такі кримінальні виробництва … Зараз він знаходиться в лікарні, йому надають допомогу”, – сказав “Вістям” Жукович.

Читайте також: СПРАВЖНІЙ “ФРОНТОВИК”: ПАШИНСЬКИЙ ПРИДБАВ НОВИЙ MERCEDES ЗА МІЛЬЙОН

У Київській області стався інцидент між депутатом Пашинським і жителем Васильківського району, в результаті якого Пашинський застосував вогнепальну зброю. За словами Пашинського, він вийшов з автомобіля, щоб сказати людям, які були поруч з машиною, що вони наражають на небезпеку інших водіїв, фактично перегородивши дорогу в темний час доби.

“Прохання хоча б включити аварійку несподівано дуже розлютило одного з чоловіків поруч з машиною, як виявилося, дуже нетверезого. Він накинувся на мене з пляшкою в руці і погрозами вбити нас. У мене був пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило , він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю. Мені вдалося зупинити кривдника, лише, коли я лежав, вистрілив йому в ногу “, – розповів Пашинський.

Джерело.

You cannot copy content of this page