Події
“Нам пороблено”: Бенюк порадив українцям замолити гріхи, щоб мати щасливе майбутнє

Українці повинні вимолити своє майбутнє, адже над ними нависла порча.

Таку думку в інтерв’ю виданню МИР висловив народний артист України, лауреат державної премії імені Тараса Шевченка Богдан Бенюк.

За його словами, успішне майбутнє України можливе за умови продовження процесу змін, що розпочав Майдан, та відсутності людей, які його гальмують.

“Ми, українці, можемо злетіти як комета. При умові, що заряд, який ми вже, до речі, двічі спостерігали ось тут, недалечко, на Майдані, – буде закумульований у потрібному напрямку. І не будуть постійно знаходитися люди, які гальмують цей процес. До того ж, молоде покоління українців – набагато розумніше, потужніше, ніж ми. Вони легко долають усі ті перепони й комплекси, які, приміром, з’явилися в мене за все моє шістдесятирічне життя. Я вже через ці комплекси не можу переступити. А вони легко і руйнують їх. І правильно роблять! Тому що ми, українці середнього покоління, геть зашкарублі. І ця зашкарублість сидить усюди, починаючи з президентської адміністрації і закінчуючи парламентом. Ми їх – на своє горе – самі вибираємо, а потім самі ж із ними мучимося”, – зазначив Бенюк.

Окрім цього, на думку депутата, більшість українців поки живуть сьогоднішнім днем та не навчилися співіснувати з природою.

“Я вже помандрував світом. І зрозумів, що ми поки що не навчилися жити на нашій неймовірно гарній і плодючій землі. Не навчилися її берегти. Бо більшість світу на планеті – це колючки, безплідна, червона чи сіра земля, по якій тварючки якісь ходять, бідосі… Але люди на тих безплідних землях живуть тисячоліттями і навчилися з цією природою співіснувати. А в нас із цим – велика проблема. Людям нашим пороблено, народу пороблено. Розумієте? Як в Біблії сказано – відповідальність мусимо нести до сьомого коліна. І пройти має тисячу років… Ось люди довкола нас сидять – вони думають, що сьогодні ми живемо, а завтра – гори пропадом все, що є довкола. А ми повинні вимолити своє майбутнє. Бо якась біда, порча над нами нависла й ніяк не розсіється”, – переконаний Бенюк.

Читайте також: Повернення “кровосісі”: Азарова запросили на російське ТБ як експерта з мови (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook