fbpx
Дозвілля
Найпривабливіший чоловік одружився (фото)

Голлівудська пара Єва Мендес і Раян Гослінґ стали чоловіком і дружиною. Видання HollywoodLife, посилаючись на обізнані джерела, повідомляє, що 35-річний актор і його 42-річна пасія і мати його двох дітей пов’язали себе узами шлюбу ще в червні. Церемонія була таємницею і пройшла в колі сім’ї.

“Єва зробила пропозицію Райану і він був абсолютно шокований. Після багатьох років відмови стати його дружиною і взагалі категорично висловлюючись проти шлюбу, вона змінила свою думку на 180 градусів” – розповів інсайдер і додав, що весілля пройшло в їх з Райаном будинку на Голлівудських Холмах.

“Гості, який прийшли до них, навіть не підозрювали, що йдуть на весільну церемонію – Єва і Райан запрошували їх на звичайну вечірку. Звичайно ж, потім всіх попросили мовчати і нікому не розповідати про весілля, особливо ЗМІ“, – розповів інсайдер.

Нагадаємо, що у пари, яка довгий час жила у цивільному шлюбі, є дві дочки Есмеральда і Амада Лі. Саме народження другої дитини підштовхнуло до рішення Єву. Незадовго до появи на світло маляти помер від раку старший брат актриси Хуан Карлос.

Читайте також:

“До Єви прийшло розуміння того, наскільки швидкоплинне життя, і вона вирішила ощасливити Райана, який давно просив її стати його дружиною“, – розповів інсайдер. Сам Гослінг в недавньому інтерв’ю порівняв свою сімейну і подружнє життя з раєм.

Французьке видання включило актора Райана Гослінґа в рейтинг “найпривабливіших чоловіків”. Редакція французького аналога американського People Paris Match склала список найпривабливіших чоловіків 2016 року, де зірка “Місця під соснами” посів лідируючу позицію.

мендес

Джерело.

Реклама