fbpx

Надзвичайно красива Міс українська Канада 2016 (фото)

16 липня відбувся фінал конкурсу краси серед українських іммігранток Канади. Участь у ньому взяли понад 60 дівчат з діаспори. А до фіналу потрапили лише 16-ть. Вчора з-поміж них й обрали переможницю! Корону найгарнішої українки в Канаді одягнули 23-річній Ірині Житарюк.

Дівчина представляла провінцію Саскачеван, куди переїхала нещодавно із Чернівців разом з батьками.

У Канаді Ірина працює в ательє. Її мама влаштувалась в українському магазині, а батько – на будівництві. В Чернівцях залишилась лише сестра-близнючка Ірини.

Читайте також:  ДЛЯ ПЕРЕМОЖНИЦІ МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА СТВОРИЛИ УНІКАЛЬНУ КОРОНУ (ФОТО)

До речі, дівчина розробила соціальний проект для цього конкурсу краси: вона хоче допомагати онкохворим дітям, оскільки одна з найрідніших їй людей – бабуся – також зіштовхнулась з таким діагнозом.

Корона, яку одягнула Ірина, виконана в єдиному екземплярі, оздоблена кристалами Сваровскі, перлами, стразами, а також на ній красується український тризуб та канадський кленовий як символ зв’язку між Канадою і Україною.

Вчора я отримала титул MISS UKRAINIAN CANADA 2016👑 Я цим надзвичайно горжусь і дуже рада, що моя праця була оцінена!!! В мене не вистачить слів вдячності за вашу підтримку, допомогу, за такі теплі слова. Тільки завдяки вам та вашій вірі я здобула цю перемогу! Я просто не мала права підвести вас. Буквально на днях я подякую кожному особисто за вклад та допомогу!) Спасибі вам за все!) #missukrainiancanada #culturalshow #july16

Світлину опубліковано користувачем Ирина Житарюк (@irina_zhytaryuk)

Джерело.

You cannot copy content of this page