fbpx

Для переможниці Міс українська Канада створили унікальну корону (фото)

Презентували офіційну корону конкурсу Міс українська Канада. Її одягне переможниця, яку оголосять 16 липня, повідомляє “Експрес online”.

“Корона виконана в єдиному екземплярі, оздоблена кристалами Сваровскі, перлами, стразами. Також на ній красується український тризуб та канадський кленовий листок як символ зв’язку між Канадою і Україною”, – розповіли організатори.

Корону створила Севда Фараджова, український дизайнер. Робить корони для різних національних конкурсів і телевізійних проектів.

Читайте також: НА КОНКУРСІ “МІС ВСЕСВІТ” УКРАЇНУ ПРЕДСТАВИТЬ КРИМЧАНКА

Нагадаємо, участь у проекті братимуть українки майже з усіх провінцій Канади: Британська Колумбія, Альберта, Саскачеван, Манітоба, Онтаріо і Квебек. Учасниці демонструватимуть вокал, танцювальне мистецтво, акторську гру, декламуватимуть вірші і бойовий гопак.

“Конкурс “Міс Українська Канада” – свято української культури, таланту та мистецтва. Ми не проти конкурсів краси, але наш захід відрізняється від інших форматом. Головне завдання його — познайомити аудиторію з новою сучасною Україною, об’єднати українську молодь з різних куточків Канади, представити її творчий потенціал”, – розповіла Анна Купрєєва, організатор конкурсу.

У фіналі учасниці змагатимуться за кращий соціальний проект, спрямований на допомогу Україні. Представлятимуть власні ідеї волонтерських ініціатив або проектів соціального підприємництва. Найкраща пропозиція отримає грошовий грант на реалізацію.

корона

Джерело.

You cannot copy content of this page