fbpx
Дозвілля
Для переможниці Міс українська Канада створили унікальну корону (фото)

Презентували офіційну корону конкурсу Міс українська Канада. Її одягне переможниця, яку оголосять 16 липня, повідомляє “Експрес online”.

“Корона виконана в єдиному екземплярі, оздоблена кристалами Сваровскі, перлами, стразами. Також на ній красується український тризуб та канадський кленовий листок як символ зв’язку між Канадою і Україною”, – розповіли організатори.

Корону створила Севда Фараджова, український дизайнер. Робить корони для різних національних конкурсів і телевізійних проектів.

Читайте також: НА КОНКУРСІ “МІС ВСЕСВІТ” УКРАЇНУ ПРЕДСТАВИТЬ КРИМЧАНКА

Нагадаємо, участь у проекті братимуть українки майже з усіх провінцій Канади: Британська Колумбія, Альберта, Саскачеван, Манітоба, Онтаріо і Квебек. Учасниці демонструватимуть вокал, танцювальне мистецтво, акторську гру, декламуватимуть вірші і бойовий гопак.

“Конкурс “Міс Українська Канада” – свято української культури, таланту та мистецтва. Ми не проти конкурсів краси, але наш захід відрізняється від інших форматом. Головне завдання його — познайомити аудиторію з новою сучасною Україною, об’єднати українську молодь з різних куточків Канади, представити її творчий потенціал”, – розповіла Анна Купрєєва, організатор конкурсу.

У фіналі учасниці змагатимуться за кращий соціальний проект, спрямований на допомогу Україні. Представлятимуть власні ідеї волонтерських ініціатив або проектів соціального підприємництва. Найкраща пропозиція отримає грошовий грант на реалізацію.

корона

Джерело.

Реклама