fbpx
Події
Надія Савченко звернулася до росіян: Пора вставати з колін (фото)

Нардеп Надія Савченко вирішила підтримати російського політв’язня Ільдара Дадіна і просить звільнити його. Вона звернулася до росіян із закликом протистояти путінському режиму.

Савченко сфотографувалася з плакатом «Свободу Ільдар Дадінью » на тлі штабу звільнення патріотів. Також вона звернулася до росіян, закликаючи їх стати вільними від Путіна й Кремля.

«Коли у нас був Майдан, українці не раз кричали« Росія вставай! »Але чи дано Росії встати з колін? Залякування, забитої, замученої Росії … в усі віки поставленої на коліна своїми ж тиранами ?! Постояти за чужинців, а хоча-б, за своїх героїв ?! Подивися Росія, що твоя влада робить з твоїми ж громадянами! »- Звернулася вона до населення сусідньої країни.

Савченко закликала росіян не боятися протистояти своєму внутрішньому ворогові – Кремлю, який може провернути ситуацію з Дадінью з кожним зі своїх громадян. Він посилає на смерть не згодних з політичним курсом громадян. Але і ті, хто згоден, підкреслила нардеп, не зможуть уникнути сумної долі – їх теж пошлють вмирати, але тільки в Україні, за «русскій мір».

«У будь-якому випадку ваша російська влада вб’є вас, росіяни, тому що в імперії – людина для держави, а в демократії – держава для людини. Мені шкода тебе Росія … Я хочу щоб ти жила і була ВІЛЬНОЮ! Росія ПІДВОДЬСЯ! Росія без Путіна ЖИВИ! »- Заявила Савченко.

Читайте також:ПОМЕР ДІЮЧИЙ СУДДЯ КСУ ОЛЕГ СЕРГІЙЧУК

savchenko

Джерело.