fbpx

Надія Мейхер вперше розповіла, від кого народила сина (відео)

Надія Мейхер відверто розповіла про свого коханого, від якого вона народила сина Ігоря. Співачка зізналася, що тоді навіть не думала про заміжжя.

В інтерв’ю передачі “Секрет на мільйон” з ведучою Лерой Кудрявцевої Надія Мейхер відверто розповіла про своє особисте життя на початку кар’єри, розсекретивши батька 14-річного сина Ігоря.

Так, чи не в перше артистка зізналася, що сина народила від Олександра Ліщенко, з яким познайомилася на вулиці.
“Батька Ігоря звуть Олександр Ліщенко. Ми познайомилися з ним на вулиці. Він займався якоюсь підприємницькою діяльністю. Однак про подробиці роботи ніколи не говорив. Завжди мене від усього цього захищав. Не пам’ятаю, як він мене спочатку всім представляв, але через деякий час говорив: “Це моя дружина”. насправді про те, що ми коли-небудь одружимося, навіть не замислювалася. Я в принципі не вважала для себе обов’язковим виходити заміж. Народила я від нього, тому що хотіла дитину. Це був мій вибір. Але я все одно відчувала, що, напевно, ці відносини ненадовго. Олександр не був моєю долею. Він не був тією людиною, з яким я могла б зв’язати своє життя “, – поділилася Надія.

Сам Ігор зізнався, що з батьком бачиться вкрай рідко і йому хотілося б більше часу проводити з ним.
Нагадаємо, зараз Надія одружена з бізнесменом Михайлом Уржумцевим , від якого народила двох дочок – Анну і Марію .

https://youtu.be/gs-ix68aekE

Джерело.

You cannot copy content of this page