fbpx

Надія Мeйхeр поділилася подробицями особистого життя та виховання дітей

Надія Мейхeр дала відверте інтерв’ю виданню Wdау, в якому, крім іншого, розповіла про сварки з чоловіком – бізнесменом Михайлом Уржумцевим.

“Ось ми з чоловіком можемо поскандалити на тлі втоми, але обоє розуміємо, що це саме від втоми, а не від того, що ми один одному набридли. Знаєте, я людина яка не вміє скандалити, а замикається. Мені важко мовчати днями, мене не пробити. Мені потрібен час, щоб охолонути і знайти виправдання вчинку людини або його словами. Непорозуміння – найбільш неприємне, що може бути в сімейних відносинах “, – зазначила Надія.

Перший крок до примирення в парі Мeйхер-Уржумцев робить “любов”.

До слова, з Уржумцевим Мейхeр знайома ще з 2009-го, у подружжя є двоє дочок.

Зстаршим сином від першого шлюбу, 15-річним Ігорем, зірка будує відносини, засновані на довірі. На її думку, підтримка – це головне у вихованні дітей. В Ігорі Надія Мейхeр бачить себе в юності – вона була такою ж самостійною і завжди мала свою думку.

П’ятирічна донька Аня, за словами зіркової мами, дуже творча натура. А ось сама Надія більше спілкувалася з хлопцями в дитинстві і була пацанятком. Маленька Марійка – схожа на тата своєю цілеспрямованістю.

Співачка не приховує: ще до участі в групі ВІА ГРА мала багато уваги з боку протилежної статі: “Так, якби я була чоловіком і жила в арабських країнах, я тримала б гарем”.

“І ось тепер розумію: якби я не поєднала своє життя з чоловіком, який був посланий мені Богом і який виявився моєю долею, я б могла ніколи не вийти заміж. Тому що я не боюся самотності, мені завжди є чим зайнятися, багато що цікавить. В якийсь момент, ще до зустрічі з чоловіком, я зрозуміла, що я або зустріну свою долю, або буду жити сама “, – каже Надія.

У творчості зірка називає себе “універсальним солдатом”, оскільки переконана: “Не варто застрявати в своїй професії, дуже важливо, щоб ще щось було. Ось я співаю, але ще є телебачення, можна писати, бути дизайнером одягу, фотографувати “.

Читайте також: НАДІЯ МЕЙХЕР ПОКАЗАЛА, ЯК ВИГЛЯДАЛА У 15 РОКІВ (ФОТО)

При цьому, Мейхeр стверджує, що вона – “голодний художник”.

“Не фізично голодний, внутрішньо. Це якась безмежна цікавість. Я в якийсь момент для себе зрозуміла, що життя нескінченне і безмірне. Чим багатогранніше ти будуєш своє життя, тим краще. І неважливо, професійно ти цим займаєшся або як аматор “, – говорить багатодітна мама.

You cannot copy content of this page