fbpx
Дозвілля
Наближається місячне затемнення — а це кращий час, щоб позбутися шкідливих звичок

11 лютого о 2:44 за Київським часом відбудеться напівтіньове місячне затемнення, яке буде спостерігатися на території Америки, Європи (в тому числі України), Африки і Азії.

Відповідно, зміни протягом цього року можуть очікувати люди, народжені з 8 по 14 лютого та з 11 по 16 серпня, повідомляє астропсихолог Олена Осипенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Слід знати, попереджає фахівець, що місячні затемнення відбуваються під час повного місяця, коли емоції досягають кульмінації і жадають вивільнення. Тому в період місячного затемнення можна усунути психосоматичні причини багатьох хвороб, позбутися шкідливих звичок (куріння, алкогольної залежності, ігроманії і інші види залежності), а також комплексів і слабкостей.

“Найважливіше правило в період затемнень — будьте джерелом тільки позитивних думок і бажань. Виявляючи агресію, гнів і роздратування, ви шкодите собі, програмуючи саморуйнування. Дякуйте за все, що посилає вам Доля, бажайте всім добра і миру, і тоді побачите, що ваші думки творять ваше життя, а ви самі формуєте програму свого успіху,” — зазначає Олена Осипенко.

Читайте також:ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК

Джерело.