fbpx

На зйомки в українські Карпати приїхав легендарний Жан Рено(фото)

Відомий французький актор Жан Рено приїхав в Україну, де буде працювати над зйомками у фільмі “Останній крок”. Роботи над картиною будуть проходити в Карпатах на озері Синевир та у Києві. Про це в своєму “Фейсбуці” повідомив голова Держкіно України Філіп Іллєнко.

– Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі “Останній крок”. Співпраця з зірками такого масштабу – це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії і свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег, – розповів Іллєнко.

За його словами, вихід стрічки в прокат запланований на 2019 рік.

За сюжетом Жан Рено грає анонімного найманого вбuвцю Генрі, який насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смepті, після важкого нeщасного випадку на мотосанях, знаходить притулок в його шале. Чоловік, який все життя вбuвaв, вперше рятує життя.

Читайте також: Англомовні фільми для вивчення мови за рівнями від початкового (А1) до прогресивного (С1)

Режисером і автором сценарію фільму став Фредерік Петіжан, продюсерами – Корін Бенишу, Лоран Тальрон, Флоранс Моос, Оліас Барко і Олег Герман. Оператор-постановник – триразовий лауреат премії “Сезар”, французький кінооператор Тьєррі Арбогаст.

You cannot copy content of this page