fbpx

На що жінка однозначно зверне увагу під час побачення

Побутує думка, що абсолютно всі представниці прекрасної половини людства непередбачувані, але це не зовсім так. Є й певні моменти, які об’єднують практично всіх. Особливо це стосується першого побачення.

Результати анонімного опитування показали, що красуні виділяють 6 основних речей, на які вони точно звертають увагу під час першого побачення. Пропонуємо вам ознайомитися з цим переліком, щоб не впасти лицем в грязюку, пише maximum.fm

Обличчя

Так-так, вона буде пильно вивчати ваші риси. Також не варто забувати й про те, що ви маєте виглядати доглянуто. Якщо вам лінь поголитися – не біда: головне, щоб ви не виглядали як волоцюга.

P.S. все добре, коли це в міру: не перестарайтеся, адже їй може не сподобатися той факт, що ви своїй зовнішності приділяєте значно більше часу, ніж вона.

Стрижка

Красуні полюбляють акуратні стрижки. Також не забувайте про те, що ваша голова має бути чистою: як зовні, так і зсередини.

Комплекція

Всім відомо, що жінки віддають перевагу високим широкоплечим чоловікам. Але навіть, якщо ви не вельми високі, попрацюйте над своїм тілом. Але все має бути пропорційно, щоб не виглядати, як перекачаний ельф.

До слова, результати свідчать також про те, що жінки вважають однією з найбільш cекcуальних частин чоловічого тіла сiдницi. Відповідно, не полінуйтеся попрацювати також і над ними.

Деталі

Те, чого не побачите ви, однозначно потрапить у поле зору вашої супутниці. А це означає, що вам неодмінно потрібно сходити на манікюр, почистити взуття та привести до ладу одяг. Не забувайте й про аромат.

Звичайно ж, жінки люблять вухами, але очей ніхто не буде закривати.

Поведінка

Впевненість у собі та харизма – те, що має бути в кожного чоловіка. Не забувайте про галантність. Поведінка на першому побаченні не має ставити хрест на подальших стосунках.

Уважно слухайте та підтримуйте розмову. Не забувайте, що жінки шалено обожнюють жарти. Втім, наполегливо рекомендуємо ті, що стосуються зони нижче пояса, приберегти на потім.

Інтелект

Наявність у чоловіка мізків – одна з найважливіших речей. Отут зазначимо, що вам потрібно не лише уважно слухати свою обраницю, а й добре обдумувати те, що ви говорите. Про походеньки, корпоративи та інші пригоди краще розкажіть своїм друзям. Втім, це зовсім не означає, що на побаченні потрібно їй цитувати Шекспіра. Є ймовірність, що цей сценарій їй також не припаде до душі.

І не забувайте бути собою та прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Читайте також: УСЕ В МІРУ: 5 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛ СЕЛФІ В INSTAGRAM

You cannot copy content of this page