fbpx

Усе в міру: 5 важливих правил селфі в Instagram

Усе добре, коли це “все” має міру. Це ж можна сказати й про фанатизм, пов’язаний із власними фото: світлина у ванній, на фоні моря, на ліжку… Все це вітається, якщо кожне фото має якусь історію та причину створення.

Повідомляє intermarium з посиланням на maximum.fm

Ніяких селфі, якщо вам понад 21 рік

Знову ж таки, це зовсім не означає, що потрібно тотально відмовитися від селфі. Просто старайтесь обмежувати себе. Перестаньте викладати мільйон фото, на яких ви приміряєте нові окуляри або светрик, вибираєте взуття або просто гуляєте з друзями. Це все вам можуть вибачити хіба в тому випадку, коли ви є блогером і спеціалізуєтесь на одязі абощо.

Гарний підпис – запорука успіху

Обійдіться без односкладних підписів. Ніяких там: “осінь”, “нудно”, “відпустка” тощо. Або описуйте те, що відбувається з вами, або вже краще додайте кілька яскравих смайликів, які схарактеризують ваш настрій.

Усе в міру

Порівняйте селфі з заробітною платою: більшість отримує її двічі на місяць (аванс і залишок). Не забувайте про те, що в профілі фотографії мають вигляд сітки з 12 фото. Серед них, рекомендують експерти, має бути лише два селфі.

Перестаньте виглядати дурнувато

Ніяких “качиних дупок”, ніяких фото, які показують, що ви буцімто спите. Ви ж не хочете, щоб ваші друзі глузували з вас.

Будьте максимально відвертими

Звичайно ж, демонструвати свої справжні емоції не забороняється. Вам необхідно відверто зізнатися в тому, що ви насправді хочете сказати своїм фото. Наприклад, до світлини без сорочки підпис: “Гляньте на мій накачаний прес, хлопці” підходить значно краще, ніж дyрнувате: “ахаха, знову не помив дзеркало у ванній”.

Будьте чесними, говоріть правду, адже користувачі хочуть розуміти, що їх не намагаються обдурити прихованим змістом.

Читайте також: ЯК ЗБАГАТИТИ ЩОДЕННЕ МОВЛЕННЯ? ДОПОМОЖУТЬ ОСОБЛИВІ СЛОВА

You cannot copy content of this page