fbpx
Події
На Рівненщині двоє близнюків отруїлися мікстурою

Днями у місті Дубно батьки не догледіли за близнюками, і ті знайшли і випили препарат для профілактики туберкульозу. З передозуванням діти потрапили до районної лікарні.

Як з’ясували правоохоронці, в сім’ї також є тримісячне немовля. Родина живе в одному з гуртожитків міста. Батько хворіє туберкульозом, а мати з бабусею доглядають за дітьми. Двоє хлопчиків знайшли профілактичний засіб проти палички Коха і отруїлися ним.

Мати Світлана Мельничук розповідає, що ненадовго відволіклася, а потім побачила одного з близнюків Іллю з пляшечкою мікстури в руках і ознаками отруєння. Дитину у важкому стані доправили до лікарні, а бабуся залишилась вдома доглядати за іншим хлопчиком – Захаром. Однак через деякий час у Захара почалися судоми, нудота і піна з рота, тож його теж госпіталізували.

Зараз стан дітей покращується, але лікарі кажуть, що така доза мікстури могла призвести до фатальних наслідків. Мати близнюків зізнається, що ніколи не забуде цей урок і навіть ворогу не побажає того, що довелося пережити їй.

За фактом невиконання обов’язків з догляду за дитиною відкрито кримінальне провадження. Поліцейські закликають батьків бути обачнішими та ховати ліки в місцях, недоступних для дітей.

Читайте також:МОЯ ХАТА СКРАЮ: ЧЕРЕЗ БАЙДУЖІСТЬ КОМУНАЛЬНИКІВ 10-РІЧНА ДІВЧИНКА ПРОСИДІЛА У ЛІФТІ МАЙЖЕ ТРИ ГОДИНИ

Джерело.