fbpx
Події
Моя хата скраю: через байдужість комунальників 10-річна дівчинка просиділа у ліфті майже три години

Повертаючись зі школи, 10-річна франківчанка Оля, як завжди, піднімалась ліфтом на дев’ятий поверх у своєму будинку на Галицькій, 132. Однак, кабіна застрягла, і дівчинка опинилася у полоні між двома поверхами. Комунальники приїжджати відмовлялися, мовляв, вони не обслуговують цей будинок. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на События.

Як розповіла дівчинка, спершу ліфт зупинився на дев’ятому поверсі і відчинилися двері. Однак, коли дівчинка зробила крок вперед, кабіна почала спускатися і зачинятися. На щастя, Оля встигла вчасно відскочити назад.

«Я не знаю, як би це могло закінчитись, якби вона не встигла відскочити», – розповідає налякана мати дівчинки Оксана Безпятюк.

Мати обдзвонила всі комунальні служби, але всюди їм відмовляли. Зі слів матері, їм пояснили, що цей будинок вони не обслуговують, і нехай вона телефонує туди, куди платить гроші.

На місце приїхали поліцейські, але вони змогли тільки підтримати дівчинку морально. Також зусиль доклали сусіди, але марно – двері ліфта не піддавалися. Нарешті, майже через три години приїхав ліфтер і визволив Олю, проте ліфт так і не відремонтував.

Мешканці будинку кажуть, що їхній ліфт ламається далеко не вперше. Навіть 70-річні пенсіонери не ризикують ним їздити – користуються сходами.

Між іншим, на дверях ліфта написаний аварійний номер, але коли мешканці будинку спробували за ним зателефонувати, їм відповіли, що поняття не мають, куди їм звертатися по допомогу.

Як виявилося, за ліфти у цьому будинку відповідає приватна комунальна служба, але там кажуть, що поняття не мають, чому ліфтер їхав так довго. Наступного дня вони запевнили, що ліфт ремонтують з самого ранку, але досі мешканці не побачили жодного працівника комунальної служби.

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО, ЩО З МАЛЮКОМ, ЯКОГО ДІД ВИПУСТИВ З КОЛЯСКИ В ІЗМАЇЛІ (ВІДЕО)

Мати постраждалої дівчинки збирається подавати на комунальну службу до суду.

Джерело.