fbpx
Столиця
На Прикарпатті зрубали головну новорічну ялинку країни(відео)

У суботу, 2 грудня, на території Розсільнянского лісництва Івано-Франківської області зрізали головну ялинку країни. Уже сьогодні її відправили до Києва. Цього року головною ялинкою України стала 28-метрова смерека. Про це повідомляє ТРК “Карпати”, передає “Сегодня”.

“Чому вибрали смереку? Тому що у неї блискуча, темно-зелена хвоя, яка довше не обсипається. Тобто вона (ялинка) буде довше зберігатися”, – зазначив директор спеціалізованого агрокомплексу Микола Прокопишин.

Відзначається, що вивозили ялинку з труднощами, оскільки автомобіль перевізника застряг. Довелося викликати на підмогу дорожників.

Нагадаємо, головну новорічну ялинку столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим “зоряним небом” з 33 км гірлянд. Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє всіма барвами одночасно.

Читайте також: До новорічного меню: пряникова «ялинка»

В рамках масштабного культурно-художнього проекту “НеоРік на Софії”, який пройде в Києві з 19 грудня 2017 го до 14 січня 2018 року, в цьому році пройде фестиваль ілюмінації з особливими арт-об’єктами. Перші “новорічні звірі” вже з’явилися в парку біля Володимирського проїзду. Для дітей буде працювати велика ланцюгова карусель на Михайлівській площі, висотою 40 метрів. Зміниться розташування фуд-кортів – вони будуть розміщені в імпровізованих кварталах, і в кожному кварталі можна буде спробувати свої особливі страви.

facebook