fbpx
Події
На одному із пунктів пропуску прикордонники розмежували смуги для транспорту з українською та іноземною реєстрацією(відео)

У пункті пропуску «Краковець-Корчова» на Львівщині відтепер діють окремо виділені смуги для транспорту з українською та іноземною реєстрацією. Третій пас відгородили спеціальними парапетами. Відтепер МРГ окремо ― туристи окремо.

Торік українські прикордонні служби вже робили схожий експеримент. Для автомобілів з іноземною реєстрацією діяла окрема смуга руху, але лише на території пропускного пункту. Натомість черга до воріт КПП була єдина. Прикордонники кажуть, що 70% в чергах ― це «човники» або українці, які змушені кожні п’ять днів робити відмітки для легальної їзди іномарками Україною.

«Враховуючи їхню більшу кількість, ситуація з цією категорією не позначиться на них. Їм самим буде простіше. В плані, що вони будуть уже контролювати і спілкуватися тільки з такою ж категорією, як і вони є, учасники МРГ», ― розповів у коментарі начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби Володимир Єгоров.

Експеримент триватиме три місяці. Якщо результат буде позитивним і черги на польсько-українському кордоні дійсно зменшаться, реформу запровадять і на інших митних переходах області.

Читайте також: Напередодні католицького Різдва на кордоні з Польщею – шалені черги

Джерело.

facebook