fbpx

Ми зібрались, щоб почати боротьбу за владу, – Білецький в Раді озвучив вимоги

Народний депутат Андрій Білецький, який на сьогодні є головою партії “Національний корпус”, з трибуни Верховної Ради озвучив вимоги, з якими націоналісти трьох сил прийшли маршем до Ради.

Я говорю від і мені працюючої і воюючої України – одну з яких ви знищуєте зараз, а іншу зраджуєте – купка мільйонерів і мільярдерів, багато з яких присутні тут, фактично узурпували всю владу в країні – президент уряд і більшість парламенту належать до однієї й тієї самої кліки,
– гучно заявив Білецький.

Нардеп пояснив, заради чого націоналісти об’єднались у сьогоднішньому Марші гідності.

Читайте також: ЗА ВІДМОВУ ВІД ВАКЦИНУВАННЯ УРЯД ПЕРЕСТАЄ ПЛАТИТИ ДИТЯЧУ ДОПОМОГУ

“Ми українські націоналісти єднаємо свої зусилля, щоб протистояти збройному окупанту на сході та фінансовому диктату з заходу, але в першу чергу, щоб знищити цю владу, яка помилково називається українська”, – сказав голова “Національного корпусу”.

Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, що має спиратись на пріоритет національних інтересів. Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу сільськогосподарських земель, щоквартального зростання цін на комунальні послуги.

Білецький наголосив, що вони вимагають негайного розірвання дипломатичних відносин між Україною та Росією.

“Ми вимагаємо розірвання дипвідносин з РФ і врешті-решт дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів. Ми українські націоналісти об’єднані і рішучі, як ніколи. Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, в нас вистачить сміливості і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну раду – повірте, ми це зробимо. Ми зібрались для того, щоб почати боротьбу за владу, щоб вона була більше не крадійська, а українська”, – закінчив свій виступ Андрій Білецький.

Читайте також: В УКРАЇНІ НАЗРІВАЄ ЩЕ ОДНА, ПІСЛЯ ДНР І ЛНР, ПРОБЛЕМНА ТЕРИТОРІЯ

Як зауважили активісти з руху “Чесно”, це вперше Андрій Білецький з’явився у Верховній Раді.

Джерело.

You cannot copy content of this page