fbpx

Ми залишились в Херсоні. І ми не зрадники

Ми залишились в Херсоні. І ми не зрадники…

Цей пост я пишу скоріше для мешканців інших регіонів, які, на щастя, не знають, як це – жити в окупації так довго, як ми. Тому одразу попрошу вас зробити репост.

Останнім часом я бачу в мережі такий незрозумілий наратив, типу: “Всі, хто хотів виїхати з окупації за три місяці вже виїхали. А ті хто залишилися – то зрадники або ті, кому все одно, під яким прапором жити”. Чесно, це дуже засмучує.

По-перше: на Херсонщині досі немає безпечних зелених коридорів для виїзду. А якщо все ж таки наважитися їхати на власний ризик, то не всі мають автомобіля або грошей, щоб заплатити перевізнику. Та й взагалі російські окупанти зараз не випускають з області і розстрілюють колони машин.

По-друге: те, що ми вже звикли жити в умовах постійних вибухів на околицях міста, та вже не панікуємо аж допоки шибки на вікнах не починають тремтіти – то це лише наш особистий поріг сприйняття небезпеки. Це не каже про те, що ми не боїмося. Дуже боїмося.

На вулицях відбуваються безчинства окупантів. Я навіть не уявляю, скільки часу після закінчення війни нам знадобиться, щоб вилікуватися через те, що ми тут бачили.

На мітинги ми вже не виходимо, бо це небезпечно. Але я думаю, що за ці майже 3 місяці ми показали всьому світові нашу позицію, що Херсон – це Україна.

Ми купуємо кримські продукти та ліки. Так, а що нам робити?

Загинути з голоду раніше, ніж нас знищать російські окупанти.

Альтернативи немає, нічого не завозять з підконтрольної території. Я зараз кажу про простих херсонців-покупців. З продавцями та законністю їх діяльності нехай потім розбираються правоохоронні органи.

Ми, херсонці, такі ж самі українці, як і ви.

Ми хочемо жити в Україні, під нашим синьо-жовтим прапором.

Але ми зараз перебуваємо у тимчасовому полоні російської федерації – країни якої скоро не буде існувати, бо ми її знищимо.

Головне завдання херсонців зараз – це вижити, допоки нас звільнять ЗСУ. Сподіваюсь, це станеться вже скоро.

Просто знайте: Херсон – це Україна! І херсонці дуже чекають на ЗСУ!

Автор: kherson_live, Instagram

You cannot copy content of this page