fbpx
Без рубрики
“Мы поддерживаем депутата Поклонскую в ее критические дни!”: Довірена особа Путіна хотіла вступитися за “Няшу”, але вийшло ще гірше

Сергій Марков намагався підтримати Наталію Поклонську, яка яскраво продемонструвала на російському радіо свою неосвіченість, але й сам вразив соцмережі вже своїм ляпом.

Російський політолог, довірена особа президента РФ Сергій Марков заступився за депутата Держдуми Росії, екс-прокурора Криму” Наталію Поклонську, чим викликав додаткове глузування в соціальних мережах. Марков написав про Поклонську на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Він заявив, що екс-прокурора Криму зацькували за те, що вона – символ так званої “Російської весни” в Криму. Неосвіченість Поклонської він пояснив тим, що вона отримувала освіту в Україні, де готують напівграмотних фахівців.

Марков заявляє, що Поклонську підтримують “за її твердість духу в критичні дні березня 2014 року”. “Підтримаємо депутатку Поклонську в її критичні дні”, — сміються над словами Маркова в Twitter Розпад і неповага.

 Читайте також:   Чи стануть автомобілі в Україні доступнішими06180112_ak

Також над словами Маркова посміялися в Twitter Ацтойный Севастополь.


06180202_ak
Джерело.