fbpx
Авто
Чи стануть автомобілі в Україні доступнішими

Експерти вважають, що вартість бензинових і дизельних авто навряд чи зменшитися, однак автомобілі можуть стати доступнішими за рахунок зниження ставок кредитування банками

Як повідомляє Сегодня, вартість автомобілів досить непрогнозована річ, проте також багато що залежатиме домовленостей імпортерів з виробниками.

«Вартість автомобілів – це непрогнозована річ. Все залежить від того, як імпортери домовляться з виробниками. Ми прекрасно розуміємо, що виробники на великих ринках не хочуть втрачати позицій, і готові продавати машини практично за собівартістю. Це, наприклад, в РФ і США. В Україні і так позиція виробників досить зважена. Наприклад, в автосалонах Парижа бренди автомобілів дорожчі, ніж в Києві», – заявив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Читайте також:  Повідомили, як безкоштовно ввезти авто в Україні (Відео)

На підтримані автомобілі на паливі залишаться ті ж пільгові ставки акцизів, які введені в Україні з 1 січня в 2016 року. Важливо відзначити, що 2017 – останній рік дії екостандарту Євро-5, поки можна імпортувати автомобілі віком до п’яти років. З 2018 року в Україні набуде чинності стандарт Євро-6, тоді в Україні можна буде ввозити тільки автомобілі не старше 2-3 років, які коштують дорожче.

Джерело.