fbpx
Події
“Можуть отримати сeпaрaтисти”: Турчинов зробив важливу заяву про безвіз

Всіх бажаючих отримати біометричний паспорт, які приїжджають з тимчасово окупованих територій, потрібно ретельно перевіряти.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО, пише obozrevatel

“У той же час, не маючи доступу до архівів, які залишилися на окупованих територіях, виникає небезпека, що під виглядом українських громадян з окупованих територій, доступ до безвізового режиму можуть отримати сeпaрaтиcти, громадяни іншої країни, тeрoристи або представники російських спецслужб”, – зазначив Турчинов, додавши, що після початку дії безвіза України з Євросоюзом сильно зросла кількість бажаючих отримати біометричні паспорти з Криму і з території окупованого Донбасу.

За його словами, в законодавство потрібно внести зміни для можливості проводити ретельну перевірку таких громадян.

“Саме тому, для недопущення подібного, необхідно внести зміни до чинного законодавства, що дозволить здійснювати дуже ретельну перевірку громадян, що прибувають з окупованих територій для отримання біометричного паспорта. У разі виявлення невідповідності поданих даних, таким громадянам має бути відмовлено в отриманні біометричного паспорта”, – сказав секретар РНБО.

Уточнюється, що Турчинов з цього приводу провів нараду з главами МВС, Міграційної служби, СБУ та прикордонниками.

Крім того, він розповів, що відповідний законопроект вже розроблений народними депутатами-члeнами парламентської коаліції і найближчим часом надійде до парламенту.

“Разом з тим, дуже важливо прийняти цей необхідний для забезпечення безпеки України та Європи закон, ще до початку чергових канікул” – резюмував секретар РНБО.

Читайте також:“ГДЄ НАПІСАНА, ЧЬО Я ДАЛЖНА ГАВАРІТЬ НА УКРАІНСКАМ?” ВИПАДОК У КРИВОМУ РОЗІ ОБУРИВ МЕРЕЖУ

Related Post

facebook