fbpx
Перейти до вмісту

Молитви на День святого Миколая: сильні звернення до Миколи Чудотворця

Молитва святому Миколаю про здоров’я і благополуччя дитини

О добрий наш Пастир і наставник, Христове Миколаю! Почуй слова Мої, про рідний моєму чоловічка, Дитятку моєму (ім’я)! Закликаю до допомоги тебе, йому немічному, малодушністю затьмареному допоможи. Не залиш його в гріховному полоні, серед лукавих діянь! Моли про нас Творця нашого, Владику! Щоб Житіє раба Божого в чистоті і спокої помислів йшло, щоб щастя і мир з ним в ногу ступали, щоб всі проблеми і негоди стороною обійшли. А ті, що вже трапилися, шкоди не завдали! На твоє клопотання я сподіваюся, на твоє заступництво! Амінь!

Молитва святому Миколаю про прощення гріхів

Миколу Угодниче! До тебе як до вчителя і пастиря я звертаюся з вірою і повагою, з любов’ю і поклонінням. Подячні слова тобі направляю, за життя благополучну молю. Спасибі величезне тобі кажу, на милість сподіваюся та на прощення. За гріхи, за думки, та за помисли. Як помилував ти всіх грішних, так і мене помилуй. Від випробувань страшних захисти та від смерті марною. Амінь!

Молитва для захисту

О всеблагий отець наш, Миколаю, пастир і вчитель усіх, хто з вірою звертається під захист твій і щирою молитвою благає тебе: поспішай і захисти стадо Христове від вовків, що його гублять. Україну нашу та всяку християнську країну, і весь світ захисти та збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, нападу чужинців, міжусобиці; від голоду, пошесті, потопу, вогню, меча і нахабної смерті будь-яку людину захисти. І як помилував ти трьох чоловіків, що сидять у в’язниці, і врятував їх від гніву царського та страти смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом та ділом у темряві гріхів перебуваємо.

Позначки:

You cannot copy content of this page