fbpx
Перейти до вмісту

Молитви до Миколая Чудотворця: про заміжжя, від пияцтва та для захисту

Молитва до Миколая Чудотворця про заміжжя та про шлюб (святий Миколай Угодник)

О, всесвятий Миколу, угодниче преізрядний Господній. При житті ти ніколи нікому не відмовляв у проханнях, та не відмов рабі Божій (Ім’я дівчини).

Пошли ж милість свою і проси Господа про швидке моє заміжжя. Віддаюся на волю Господню і покладаю надію на милість його. Амінь.

Молитви від пияцтва

Чудотворець Микола, з благанням звертаюся до тебе. Великодушно зглянься і визволи чоловіка (рідної мені людини) мого від бісівського пияцтва. Супроти його волі, знайшли огиду і опустоши його тягу до п’яному возлиянию.

Не пригубить, не проковтне і не наллє він пиття шкідливий без здригання. А пригубив і проллє у черево святої води надбання. Нехай буде воля твоя. Амінь.

Молитви до Святого Миколая для захисту

«О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і щирою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошесті, потопу, вогню, меча і наглої смерті всяку людину захисти.

І як помилував ти трьох мужів, що у в’язниці сиділи, та спас їх від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у темряві гріхів перебуваємо.

Спаси нас від гніву Божого й вічної кари: щоб твоїм заступництвом і поміччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч з усіма святими. Амінь.»

 

 

Позначки:

You cannot copy content of this page