fbpx
Дозвілля
Могилевська відсвяткувала день народження йога-вечіркою (фото)

Співачка Наталя Могилевська за традицією святкує Новий Рік на місяць раніше – в перший день зими, пояснюючи це тим що гастролює артист в Новий Рік завжди працює, а значить, не відпочиває.

Ось уже багато років весь шоу-бізнес святкує Новий Рік разом з нею далеко заздалегідь, також Наталя Могилевська святкує за традицією свій День Народження – на місяць пізніше, в перший день осені, оскільки в її День Народження зазвичай усі у відпустках. Цього року співачка знову здивувала всіх – влаштувавши йога-вечірку для гостей, а сама вбралася Богинею Лакшмі, яку в Індії особливо шанують всі, хто хоче матеріального достатку, здоров’я, щастя в особистому житті, адже вважається, що Лакшмі дарує всі найкращі земні блага.

Вечірка проходила в шикарному білому особняку в стилі хай-тек, на тлі зеленого лісу. Розпочалося святкування з привітання господині вечора, Наталя запропонувала гостям виголосити промову подяки всім силам природи, рідним і близьким, вчителям і наставникам, а також недоброзичливцям. Далі пішов півгодинної концерт духовних музичних творів різних країн, серед яких були мантри, пісні українською мовою і навіть Хава Нагіла, після чого, деякий час гості практикували медитацію під чарівні звуки прекрасного швейцарського інструменту ханга, грав на якому фіналіст шоу “Україна має талант” – Анатолій Гернаденко.

Читайте також:НАТАЛЯ МОГИЛЕВСЬКА ПОМІЧЕНА В КОМПАНІЇ НОВОГО ДРУГА (ФОТО)

Для практикуючих людей була запропонована сироедческая і вегетеріанская їжа. Все закінчилося ритуалом возвеличення богині Лакшмі, роль якої, власне грала Наталя.

Серед гостей були помічені відомий ресторанний критик Міла Луганова, вчителі з йоги та медитації (серед яких президент фонду Девіда Лінча в Україні – Олег Авагян), з шоу – бізнесу були запрошені тільки найближчі – група РЕАЛ О і Влад Дарвін.

“Я придумала такий День Народження, тому що я з задоволенням пропагую в практиці медитації для моїх друзів і українських слухачів, адже ми живемо в дуже важкій ситуації в країні, нас оточує агресивна реклама, економічні проблеми і суєта. Мені допомагає справлятися з цим лише 15 хвилин медитації вранці. Вони дають можливість звільнитися від всіх стресів за попередній день. А по-друге, я з дитинства любила індійські фільми і яскраві барвисті індійський картинки всіляких Божества. Оскільки в цьому році я місяць провела в Індії, мені хотілося поділиться з друзями цієї яскравою культурою, основна ідея якої – жити в радості! “, – каже про своє свято Наталя Могилевська.

Джерело.

Реклама