fbpx
Дозвілля
Модель XL: у проекті братиме участь дівчина, яка працювала нянею у Камалії(фото)

Другий випуск “Модель XL” вийшов на каналі “1+1” 7 листопада. Смілива осіння прем’єра шоу “Модель XL” змусить кожну жінку повірити у силу своєї вроди.

Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу “Модель XL” потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тiло, щоб стати головною моделлю XL в Україні, пише 24 канал.

В 2 випуску шоу “Модель XL” перед журі стояло дуже складне завдання – обрати серед сотні дівчат 30 найкращих. Головні критерії до дівчат – зріст не менше 170 сантиметрів, ідеальна шкіра, фігура у формі пісочного годинника та впевненість у собі.

Перше випробування на кастингу – дівчата повинні були позувати та пройтися по подіуму в купальнику. Для декого це стало справжнім випробуванням, адже багато дівчат просто злякались одягати купальник, бо це досить відвеpто.

Читайте також: Пишнотiла українка Вікторія Щєлко їде на Міс світу(фото)

Невпевнена у собі  учасниця кастингу Олеся вирішила теж спробувати свої сили. Вона ніколи не була у модельному бізнесі, на противагу іншим учасницям кастингу, тому дефілюванню вона вчилась прямо за лаштунками відбору кастингу. Але що цікаво, вона з 19 років працювала нянею як в простих сім’ях, так і в зіркових. Вона навіть була нянею дітей української співачки Камалії.

Олеся все ж змогла підкорити суддів та завоювати три заповітних “так”.