fbpx

Містичний туман оповив Київ: названо причину смороду (фото)

Вранці 17 січня Київ оповив туман, який є незвичайним для такої пори року. Відповідними знімками діляться жителі столиці в соцмережах. Крім того, люди скаржаться на запах гару, який помітили у Києві ще 16 січня ввечері.

Причиною смогу та неприємного запаху у столиці є не пожежі і не спалення сміття, а погодне явище.

Про це “Українській правді. Київ” розповів начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук.

“Остання інформація, яка у нас є, СЕС каже, що це природне явище, ДСНС не підтверджує пожеж у місті чи на прилеглих територіях, жодних загорянь на сміттєвих полігонах немає. За інформацією санстанції і Укргідрометцентру, це погодні умови, коли усі дими і викиди не піднімаються вгору, а накопичуються в приземному шарі атмосфери”,– пояснив Ткачук.

За його словами, причиною цього є різні котли та опалювальні установки та каміни, які нині використовують кияни.

“Усі ці прилади, що мають викиди в атмосферу, усе це накопичується у приземному шарі і ми маємо таке задимлення”, – сказав Ткачук.

Він додав, що наразі ніяких перевищень по чадних газах поки не виявлено. Такої ж думки дотримався і керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан. За його словами, так звана метеорологічна димка вже стає звичним явищем для столиці.

“Цей смог – то метеорологічна димка. Ми вже такі явища спостерігали раніше. Це природне явище, що виникає при інверсії температури та зниженні тиску і зміні температури в нижньому шарі атмосфери. Через це продукти життєдіяльності людини накопичуються у нижньому шарі атмосфери і не переміщуються у верхній”, – зазначив Рубан.

Читайте також: “Збивай бабусь – нічого не буде”: готова експертиза щодо мажора Толстошеєва, яка шокує

Доброе апокалиптическое утро! #gm #туман #goodmorning

Фото опубликовано Kseniia (@sviksemi)

Джерело.

You cannot copy content of this page