fbpx
Без рубрики
“Збивай бабусь – нічого не буде”: готова експертиза щодо мажора Толстошеєва, яка шокує

Водій Mercedes Станіслав Толстошеєв, який 9 січня 2016 року на смерть збив жінку біля метро “Лівобережна” в Києві, визнаний неосудним на момент скоєння ДТП.

До такого висновку прийшли за результатами повторних експертиз судмедексперти, підтвердивши попередній висновок, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема, як зазначають експерти, на момент дорожньо-транспортної пригоди у 22-річного водія Толстошеєва стався “раптовий тимчасовий хворобливий розлад психічної діяльності у вигляді синдрому порушеного свідомості внаслідок генералізованого епілептичного нападу з тоніко-клонічними судомами, що призвело до тимчасової втрати контролю над керованістю автомобіля”.

Зазначається, що епілептичний напад у Толстошеева стався вперше, тобто про можливість його настання останній не міг бути обізнаний. Встановлено також, що на момент ДТП водій не перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Разом з тим, з огляду на те, що через медичні протипоказання Толстошеєв не може бути допущений до керування транспортними засобами, посвідчення водія, видане на його ім’я, анульовано і знищено в законному порядку, а відповідні відомості внесені в Національну автоматизовану інформаційну систему МВС.

Читайте також: Відеошок: в мережі опублікували відео стрибка самогубці з 86-го поверху (відео)

Джерело.

Related Post

facebook