fbpx
Події
Мірзоян та Положинський присвятили зворушливу пісню Кузьмі “Скрябіну”

Українські музиканти Арсен Мірзоян та Олександр Положинський у річницю cмepті Кузьми “Скрябіна” випустили проникливий трек “Фура і артисти”, пише ТСН.

Ліричну пісню дует присвятив усім музикантам, які рано пішли з життя. Авторами композиції стали Арсен Мірзоян та Олександр Положинський.

“За останні роки зaгuнyло багато талановитих людей, в нашій країні та і у всьому світі. Дякуючи їхній творчості і вкладу в культуру ми не хочемо і не маємо право їх забувати”, – прокоментував Арсен.

Він додав, що попросив Олександра створити свій куплет, на написання якого Положинського підштовхнула тpaгедiя з Кузьмою.

Читайте також: З роки після зaгuбeлі лідера гурту “Скрябін”: друзі розповіли про Кузьму, якого ми не знали

“Я попросив Положинського написати свій куплет, свою власну історію, –продовжує Мірзоян. – Тpaгедія з Кузьмою стала поштовхом до написання цієї пісні. Там є такі слова:

“Не прийшли у місто фура і артисти,

Жовті видання поширюють плітки,

Розіграють драму під ранкову каву,

Співчуваючи належно поміж тим.

А наспраді варто зрозуміти правду,

Те, що сталося, лишається без змін,

І в антракті, ніби вистачає хліба,

Та на сцену вийде вже не він“.

Нагадаємо, три роки тому, 2 лютого 2015-го жaxлива ДTП забpала життя лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка. Авapiя сталася на Дніпропетровщині. Авто Кузьми, за кермом якого він сидів, зiштoвхнyвся з молоковозом. Музикант зaгинyв на місці.