fbpx

Міносвіти затвердило нові правила вступу до ВНЗ у 2018 році

Міністерство освіти і науки України затвердило правила прийому до вишів на 2018 рік. Так, абітурієнти зможуть подати 7 заяв на вступ на 4 спеціальності на місця державного та регіонального замовлення.

Про це повідомляється в умовах прийому, опублікованих на сайті Міносвіти, передає 24 канал.

Варто наголосити, що кількість заяв на контрактну форму навчання не обмежуватиметься.

Окрім того, у 2018 році для вступу прийматимууться сертифікати ЗНО 2016, 2017 і 2018 років. При цьому оцінки з іноземних мов враховуватимуться тільки за сертифікатами ЗНО за 2018 рік.

Читайте також: У МОН спростували інформацію, про розклад канікул, поширену рядом інтернет-видань

Згідно з умовами прийому до вишів у 2018 році, абітурієнти, що вступають на основі повної загальної середньої освіти за денною і заочною формами навчання, за кількома винятками, подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження в них необхідних документів у 2018 році розпочнеться 2 липня й закінчиться 25 липня. Прийом заяв і документів стартує 12 липня.

Абітурієнти, які вступатимуть у виші за результатами співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. А ті, хто вступатиме тільки на основі сертифікатів ЗНО – до 26 липня.

You cannot copy content of this page