fbpx
Події
Мінінформполітики почало складати список сайтів, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу

Міністерство інформаційної політики почало складати список сайтів, які загрожують націнтересам країни. Про це повідомляє прес-служба відомства, пишуть Українські Новини.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що в рамках обов’язків, покладених Доктриною інформаційної безпеки України було створено робочу групу, яка працювала над аналізом правових норм законодавства, які забороняють розповсюдження інформації, що представляє загрозу національним інтересам України.

“Ми створили список правових норм, що містяться в різних законодавчих актах та Кримінальному кодексі України, які регламентують та чітко визначають інформацію, яка є забороненою для розповсюдження. На підставі цих норм, ми оцінюємо матеріали, які поширюються окремими сайтами і тим самим створюють загрозу національним інтересам України, розпалюють міжнаціональну ворожнечу або закликають до порушення конституційного ладу”, – сказав заступник міністра Дмитро Золотухін.

Читайте також: Порошенко доручив Кабміну розробити законопроект про блокування сайтів

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заходи щодо нейтралізації кіберзагроз.

Порошенко доручив Міністерству інформаційної політики проведення моніторингу засобів масової інформації та загальнодоступних ресурсів Інтернету для виявлення інформації, забороненої в Україні.

Міжнародна неурядова організація Freedom House віднесла Україну до країн з частковою свободою засобів масової інформації.