fbpx
Події
Порошенко доручив Кабміну розробити законопроект про блокування сайтів

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів розробити законопроект, який буде передбачати блокування інформаційного ресурсу операторами і провайдерами телекомунікацій за рішенням суду.

Про це йдеться в указі Президента №32 від 13 лютого про введення в дію рішення РНБО “Про погрози кібербезпеки держави та негайні заходи щодо їх нейтралізації” від 29 грудня 2016 року, передають Українські Новини.

Також Порошенко доручив Кабміну затвердити протокол спільних дій суб’єктів забезпечення кібербезпеки, об’єктів критичної інформаційної інфраструктури під час виявлення попередження і припинення кібератак і кіберінцидентів, а також при усуненні їх наслідків. Також у зазначеному рішенні РНБО містяться 2 секретних пункти.

Читайте також: Радикальний варіант від Турчинова: повна блокада Донбасу

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони завдання національної програми інформатизації на 2018-2020 роки та подати їх на розгляд Верховної Ради разом з проектом державного бюджету на 2018 рік.