fbpx
Події
Мільйонери з рейтингу Forbes відчули себе “лохами”, – учасник списку про доходи депутатів

Український мільйонер зі списку Forbes Євген Черняк прокоментував електронні декларації українських політиків.

Про це голова наглядової ради холдингу Global Spirits, який володіє правами на торгову марку “Хортиця”, написав на своїй сторінці у Facebook.

“Як багаторічний учасник списку Forbes, офіційно заявляю – після оприлюднення електронних декларацій українських чиновників всі учасники списку Forbes відчули себе лохами. З цієї хвилини прошу вважати мене жебраком. У мене нема мільйонів готівки, немає вертольотів, немає колекції годинників. І навіть здивуєтеся – немає особистої церкви, внесеної до декларації одним із депутатів”, – написав він.

Мільйонер звернувся до журналістів з пропозицією скласти новий рейтинг, у який мали б увійти ті політики, які серйозно збагатилися після Революції Гідності.

“Це обчислюється математичним методом і звіркою декларацій, поданих до Майдану (2 роки тому) і сьогоднішніх, електронних. Всіх нас чекають дивовижні відкриття. Адже за це стояв Майдан”,– зіронізував Євген Черняк.

Додамо, за версією журналу Forbes у 2015 році Євген Черняк зі статками у 325 мільйонів доларів зайняв 16 сходинку у рейтингу найбагатших українців.

Нагадаємо, нардеп Сергій Мельничук у 2015 році отримав майже 73,5 тисяч гривень заробітної плати, натомість готівки у нього – трильйон гривень.

Та згодом у депутатській групі “Воля народу” спростували наявність у нардепа трильйона гривень.

Читайте також: Ви не повірите! Нардеп задекларував храм

Джерело.