fbpx

Мій кавалер говорив про одруження. Я натякнула, що доглядати за ним, прати йому, готувати, прибирати буду тільки в тому випадку, якщо він зробить мені дарчу на свою квартиру. І на цьому наші стосунки закінчилися

Добрий день. Мені п’ятдесят дев’ять років, на пенсії. Давно розлучена, син дорослий, тому вже кілька років займаюся влаштуванням свого особистого життя. Різних претендентів за цей час побачила, з деякими навіть ходила на побачення.

Але, якщо чесно, на всіх цих площадка у всесвітній павутині гідних чоловіків мало. Переважна більшість це люди, які хочуть нажитися на тобі.

Але все ж нещодавно до мене «постукав» вдівець. Старший за мене на вісім років. Дружина його відійшла у засвіти рік тому, а одному йому в трикімнатній квартирі погано. Ось донька і сказала йому – шукай жінку.

Ми поговорили з ним один раз по телефону, начебто непогано. Кілька разів зустрілися. Я йому сподобалася, почав говорити про спільне життя. Ось тільки я почала роздумувати, чи потрібні мені ці стосунки і саме така втеча від самотності. І картинка вийшла не дуже радісна.

Вік у «нареченого» вже чималий, болячок напевно купа. Донька не живе у нашому містечку, зі столиці, швидше за все, їздити не хоче. Але двома руками за жінку в домі у батька.

Чому? А тому, що хоче для свого татуся безкоштовну доглядальницю, прибиральницю і куховарку. І все це просто так, без жодних прав.

А я безкоштовною прислугую найматися не бажаю.

Так, мій кавалер говорив про одруження. Я натякнула, що доглядати за ним, прати йому, готувати, прибирати буду тільки в тому випадку, якщо він зробить мені дарчу на свою квартиру. Тоді б я до нього переїхала, а квартиру залишила б синові. Може, він хоча б тоді одружився, а то не збереться ніяк. Але «кавалер» сказав, що все вже давно переписано на доньку: і квартира, і дача.

Питається, а мені якийсь інтерес? Ну, поживемо скільки-то, а потім прийдуть його спадкоємці та скажуть: «Двері там!».

Все це я виказала йому. Він знітився, почав говорити, що вони ніколи такого не зроблять, і, мовляв, чого ти мене вже ховаєш… Загалом, обламала я його. І на цьому наші стосунки закінчилися.

Любі жінки! Коли ви знаходите чоловіка, як вам здається, «вашого», і він вам пропонує жити разом, перш за все подумайте, для чого це йому треба, і на яких умовах. Так ви вбережете себе від багатьох неприємностей.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page